ביקור בפארק תעשיה מבואות גלבוע 10/7/2024 | סיוע הלשכה בנושאי רגולציה לעסקים בשעת חירום | חוק הקפאה והפחתה של דמי הבראה בשנת 2024 לשם תקצוב הטבות לחיילי מילואים | אפיק חשוב לאיתור עובדים במגוון תחומים וללא תשלום | הוקמה ועדת פיקוח לעניין פיטורים של מי ששירתו במילואים | צו הרחבה – תשלום שכר בשל נזק מלחמה ונזק עקיף (חרבות ברזל) | תקנות הביטוח הלאומי – שיפוי מעסיקים לגבי תקופת שירות מילואים שהוא שירות חירום | הגשת בקשות למענק לחודשים ינואר-פברואר 2024, עבור עסקים ביישובים מוטי תיירות או שחלו לגביהם הגבלות מחמירות | נפתחה האפשרות לבקש מקדמות לחודשים מרץ אפריל 2024, לעסקים ביישובי ספר בדרום ובצפון שפונו בעקבות המלחמה | תביעות לפיצויים במסלול מחזורים – ינואר-פברואר עבור עסקים ביישובים מפונים, בקו העימות בצפון ובאזור התגוננות גליל עליון | הארכת הקלות בהליך מתן פטור מהצגת אישור תקן רשמי לפי סעיף 2(ג)(2) לצו יבוא חופשי נוכח המלחמה עד 1 ביולי 2024 | מתן פטור זמני מהצגת אישור תקן רשמי (2ג2) לטובין המיועדים לסיוע מלחמתי או לתרומות עד ה-30 ביוני 2024 | הגשת מכתב הנמקה בנוגע לשלילת מתן מענק | תיקון לחוק החיילים המשוחררים החזרה לעבודה | נפתחה האפשרות להגשת תביעות פיצויים במסלול שכר לחודשים ינואר-פברואר 2024 ובמסלול מקדמות לחודשים מאי-יוני 2024 |
X

הצטרפו אלינו

מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

  X

  מעוניין/ת לקדם את העסק שלך?

  מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

  Error: Contact form not found.

  המהפכה התעשייתית החדשה – מודלים מתקדמים של בינה מלאכותית ועוזרים חכמים

  26/3/24

  המהפכה  התעשייתית החדשה  

  מודלים מתקדמים של בינה מלאכותית ועוזרים חכמים

  במפגש החטיבה הטכנולוגית בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון התקיימה הרצאה מרתקת על השפעות הבינה המלאכותית על עולם העסקים בזמן הקרוב

  החטיבה הטכנולוגית הוקמה לפני כשנתיים בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון במטרה להוביל את הייצוג של חדשנות וטכנולוגיה בצפון הארץ, לקדם ולתמוך ביזמים, בחברות הייטק ובסטארט-אפים, לעודד חדשנות טכנולוגית ולהגדיל את האקו-סיסטם הטכנולוגי. במפגש חגיגי, שנערך בשבוע שעבר בלשכה, השתתפו מעל 30 נציגים של חברות בחטיבה. מנכ"ל הלשכה רו"ח שמוליק וטנשטיין פתח את האירוע, נשיא הלשכה, דוד קסטל, הודה למובילת החטיבה, קרן מיכאלי, על פעילותה הנמרצת בהקמת החטיבה ובפיתוחה. עוד השתתף במפגש מנהל שירותי הלשכה, אביאל קורן. במסגרת המפגש התקיימה הרצאה מרתקת ונערכו מעגלי הכרות ונטוורקינג בין המשתתפים.

   אבידור רבינוביץ', יועץ בינה מלאכותית של חברת טנזור מעבדות, החברה בחטיבה, הציג בהרצאה את הפוטנציאל המהפכני של עוזרים חכמים – כלים מתקדמים, המופעלים על ידי מודלים שפתיים גדולים (LLMs) ובינה מלאכותית יוצרת (GenAi). אלו מסוגלים לבצע מגוון רחב של משימות, מתכנון טיולים ועד כתיבת קוד. עוזרים אלו מבינים ומבצעים פקודות משתמש דרך מודלים של שפה, המתממשקים לאלגוריתמים מורכבים, האינטרנט, ומערכות סנסורים וחומרה, לביצוע משימות דיגיטליות ופיזיות.

  חלק מרכזי בהצגה היה הארכיטקטורה החדשנית של עוזרים חכמים, המוצגת דרך דיאגרמה. הארכיטקטורה הזו כוללת עוזר חכם "מתווך", בדומה למנהל פרויקט, שמתאם משימות על ידי תקשורת עם מפעילים אנושיים וצוות של עוזרים מסוג עובדים. עובדים אלו הם מבצעים משימות שונות, כמו יצירת מדיה, כתיבת קוד, התממשקות עם API של אתרי אינטרנט, ניתוח נתונים, ואף שליטה במכשירים פיזיים כמו רובוטים.

  היישומים של עוזרים חכמים נפרשים על פני תעשיות, כולל  האינטרנט של הדברים (IoT), חינוך חכם (eLearning) פרסום, משאבי אנוש, משפטים, ועוד. מקרה בוחן אחד הדגים מערכת, שתוכננה לייעוץ פיננסי, המראה כיצד עוזרים חכמים יכולים לחקות אינטראקציות אנושיות, להבין את צרכי הלקוח ולספק יעוץ אופטימלי.

   חברת טנזור היא ספקית שירותים מקצועיים בתחום הייעוץ, המחקר ופיתוח למערכות תוכנה, פיתוח אפליקציות ופתרונות טכנולוגיים מורכבים. החברה מצויה בראש התעשייה בזכות צוות מומחים מיומן שעוסק בפרויקטים מורכבים, כולל מערכות המשלבות בינה מלאכותית. טנזור מספקת פתרונות מקיפים הכוללים את כל שלבי התהליך עד לפיתוח מוצר סופי. הצוות של החברה מיומן להתאים מודלי בינה מלאכותית למערכות ולמוצרים של הלקוח באופן מותאם לצרכי הלקוח.

   מודלי בינה מלאכותית יוצרת והעוזרים החכמים הם המהפכה החדשה, שהולכת לשנות מקצה לקצה את האופנים, שבהם מתנהלים עסקים ופועלים מוצרים.

  כל עסק או מוצר צפוי לאפשר את השימוש בחדשנות הזו, אחרת עלול למצוא עצמו לא רלוונטי בשנים הבאות.

  הצטרפו אלינו

  מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

   גרסה להדפסה
   בניית אתרים
   דילוג לתוכן